Wassily KANDINSKY (Moskou 1866 - Neuilly-sur-Seine 1944)
Kandinsky was een van de schilders die vorm en filosofische ondergrond gaf aan de abstracte kunst in het eerste kwart van de twintigste eeuw.
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 80.7 x 58.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Ingelijst | Ingelijst |