3. items
  5. Land

Rusland Rusland

Kunst uit Rusland – ontdek werken van Russische kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Rusland. Hier vindt u werken van Russische kunstenaars die afkomstig zijn uit Rusland of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Rusland staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Rusland.

Bekijk het aanbod van Russische kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Wassily Kandinsky - Improvisation Original- Holzschnitt Werkverzeichnis Roethel 124 kopen? Bied vanaf 75!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Improvisatie Originele houtsnede Catalogue raisonné Roethel 124
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Marc Chagall - Antilopa Passenger, Original-Farblithographie 1969 kopen? Bied vanaf 160!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Antilopa Passenger, originele kleurenlitho 1969
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 160
Marc Chagall - 2 farbige Lithographien "Derriere Le Miroir" von 1950 kopen? Bied vanaf 150!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 2 kleurenlitho's "Derriere Le Miroir" uit 1950
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
€ 150
Wassily Kandinsky - 10 Origin Original- Holzschnitt 1944 Roethel 203 kopen? Bied vanaf 75!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans 10 Oorsprong Originele houtsnede 1944 Roethel 203
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Oleg Kuvaev - Treffen... kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Marc Chagall - originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal" kopen? Bied vanaf 171!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal"
Techniek Litho
Afmetingen 35.3 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 171
Wassily Kandinsky - Tekening in roze - 1952 - Lithografie kopen? Bied vanaf 380!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Tekening in roze - 1952 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Marc Chagall - Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 60!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 60
Marc Chagall - Lovers over Paris - Lithografie - 1985 kopen? Bied vanaf 220!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Lovers over Paris - Lithografie - 1985
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 86.5 cm (h x b)
€ 220
Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 65
Dmitri Kostylov - Saint Pierre de Moscou kopen? Bied vanaf 4000!
Dmitri Kostylov (1968) Russisch Saint Pierre de Moscou
Afmetingen 100 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 4.000
Direct kopen
Dmitri Kostylov - Ochtend in Venetië kopen? Bied vanaf 500!
Dmitri Kostylov (1968) Russisch Ochtend in Venetië
Afmetingen 89 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Luis Filcer - Actrice III kopen? Bied vanaf 300!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Actrice III
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Stanislav Milovidov - Storm kopen? Bied vanaf 150!
Stanislav Milovidov (1960) Russisch Storm
Afmetingen 150 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Marc Chagall - originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "Jobs vertwijfeling" kopen? Bied vanaf 171!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "Jobs vertwijfeling"
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 171
Direct kopen
Lidiia Khaikara - Dorado kopen? Bied vanaf 80!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Dorado
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Lidiia Khaikara - Steen kopen? Bied vanaf 75!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Steen
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Marc Chagall - Chagall, Stedelijk Museum 1947 kopen? Bied vanaf 295!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Chagall, Stedelijk Museum 1947
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
€ 295
Direct kopen
Russische School - Stilleven, aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Russische School Russisch Stilleven, aquarel (netjes ingelijst)
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marc Chagall - CHEVAL VERT 1973 kopen? Bied vanaf 200!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans GROEN PAARD 1973
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 48 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Wassily Kandinsky - 6 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans 6 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 24.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Luis Filcer - gesigneerde houtskool tekening kopen? Bied vanaf 69!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands gesigneerde houtskool tekening
Techniek Houtskool
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Luis Filcer - gesigneerde aquarel kopen? Bied vanaf 99!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands gesigneerde aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Victor Danilov - Пиво с рыбой kopen? Bied vanaf 330!
Victor Danilov (1946-2010) Russisch Пиво с рыбой
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 330
Direct kopen
Wassily Kandinsky - Tirant sur le violet, litho kopen? Bied vanaf 80!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Tirant sur le violet, litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Marc Chagall - "Les Lilas" & "Création" kopen? Bied vanaf 45!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans "Les Lilas" & "Création"
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Marc Chagall - Pace / Colombus kopen? Bied vanaf 70!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Pace / Colombus
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 85 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Marc Chagall - LE POISSON BLEU 1957 kopen? Bied vanaf 150!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans DE BLAUWE VIS 1957
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 23 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Nata Chebotareva - De heuvels kopen? Bied vanaf 115!
Nata Chebotareva (1972) Russisch De heuvels
Techniek Digitale Print
Afmetingen 42 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Nata Chebotareva - Portret van een verzorgde vrouw kopen? Bied vanaf 115!
Nata Chebotareva (1972) Russisch Portret van een verzorgde vrouw
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Nata Chebotareva - Hatmehint kopen? Bied vanaf 125!
Nata Chebotareva (1972) Russisch Hatmehint
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Nata Chebotareva - Ying-Yang kopen? Bied vanaf 145!
Nata Chebotareva (1972) Russisch Ying-Yang
Techniek Digitale Print
Afmetingen 42 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Ilya Iosifovich Kabakov - "Blickst du hinauf und liest die Worte..." kopen? Bied vanaf 390!
Ilya Iosifovich Kabakov (1933) Amerikaans Russisch "Kijk je omhoog en lees je de woorden..."
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 39.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Direct kopen
Konstantin Chmutin - Exlibris Yasuhiko Aoki 2 kopen? Bied vanaf 90!
Konstantin Chmutin (1953) Russisch exlibris Yasuhiko Aoki 2
Techniek Ets
Afmetingen 11 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Konstantin Chmutin - Exlibris Yasuhiko Aoki kopen? Bied vanaf 85!
Konstantin Chmutin (1953) Russisch exlibris Yasuhiko Aoki
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Konstantin Chmutin - ehemalige Bibliothek kopen? Bied vanaf 50!
Konstantin Chmutin (1953) Russisch ex-bibliotheek
Techniek Ets
Afmetingen 3.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Konstantin Chmutin - Exlibris Four Winds Fine Art kopen? Bied vanaf 80!
Konstantin Chmutin (1953) Russisch exlibris Vier Winden Schone Kunsten
Techniek Ets
Afmetingen 8 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Wassily Kandinsky - Das Jüngste Gericht, Original-Holzschnitt 1911 Roethel 146 kopen? Bied vanaf 75!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Het Laatste Oordeel, originele houtsnede 1911 Roethel 146
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 23.5 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Victor Danilov - Рыба сахар kopen? Bied vanaf 300!
Victor Danilov (1946-2010) Russisch Рыба сахар
Afmetingen 35 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Abel Pann - Prachtige litho niet verkleurd uit map kopen? Bied vanaf 65!
Abel Pann (1883-1963) Israëlisch Lets Russisch Prachtige litho niet verkleurd uit map
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Marc Chagall - La lutte de Jakob et l'Ange kopen? Bied vanaf 40!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans La lutte de Jakob et l'Ange
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 37 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Igor Sacharow-Ross - Gravure en couleur avec empreinte en relief kopen? Bied vanaf 30!
Igor Sacharow-Ross (1947) Duits Russisch Kleurengravure met reliëfdruk
Techniek Overig
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Antoine Pevsner - Naum Gabo kopen? Bied vanaf 24!
Antoine Pevsner (1884-1962) Frans Russisch Naum Gabo
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
€ 24
Direct kopen
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1969 kopen? Bied vanaf 135!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 135
Direct kopen
Marc Chagall - Der umgestürzte Mann (Tod durch "Stecken Sie Ihren Fuß hinein") kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans De gevallen man (Dood door "Put Your Foot In")
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Wassily Kandinsky - La Forme Rouge Farb-Serigraphie kopen? Bied vanaf 290!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans De rode vorm Farb-serigrafie
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
€ 290
Direct kopen
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1972 kopen? Bied vanaf 125!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen