| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 35.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 67 x 79 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Sjabloondruk |
| Afmetingen | 39.5 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 18 x 15.5 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 29 x 24.5 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 35 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |