| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 118 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 50 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 35.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 59.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Drager | Textiel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 27.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 84 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 74 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 22 x 28.5 cm (h x b) |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Techniek | Litho |