5. Henry Heerup

Henry Heerup (1907-1993)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

geb.1907/1993 deens lid van cobra bekent als beeldhouwer ,schilder en maker van grafiek met name heeft deze cobra kunstenaar veel steen sculpturen en houtsnedes gemaakt

Behoort tot de volgende stromingen/groepen: CoBrA

Deens

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Henry Heerup - Boekje + 6 tekeningen - Sange Oskar Hansen - 1981 kopen? Bied vanaf 550!

Henry Heerup - Boekje + 6 tekeningen - Sange Oskar Hansen - 1981

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd28-07-2021 om 21:56

Jaartal1981
TechniekPotlood
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henry Heerup - cobra compositie kopen? Bied vanaf 285!

Henry Heerup - cobra compositie

Geplaatst doorbedi

Eindtijd07-08-2021 om 19:22

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst