3. items
  5. Land

Denemarken Denemarken

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Deens.

Peter Nagel - Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski
TechniekLitho
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Mogens Balle - Litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens Litho - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30.2 x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Jacob Herskind - Olieverf op doek, To be continued (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Jacob Herskind (1958) Deens Olieverf op doek, To be continued (Groot)
Afmetingen100 x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Henry Heerup - Geabstraheerde fantasie-figuur kopen? Bied vanaf 25!
Henry Heerup (1907-1993) Deens Geabstraheerde fantasie-figuur
TechniekLitho
Afmetingen37 x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Jacob Herskind - Zeefdruk, Esso - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jacob Herskind (1958) Deens Zeefdruk, Esso - Ingelijst
Afmetingen88 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Lars Bo - 'zonder titel' kopen? Bied vanaf 45!
Lars Bo (1924-1999) Deens Frans 'zonder titel'
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.5 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Mogens Andersen - Abstracte compositie 1967 kopen? Bied vanaf 20!
Mogens Andersen (1916-2003) Deens Abstracte compositie 1967
TechniekLitho
Afmetingen42 x 38 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Poul Esting - Acryl op doek, Franz Schubert Blues kopen? Bied vanaf 180!
Poul Esting (1943) Deens Acryl op doek, Franz Schubert Blues
TechniekAcryl
Afmetingen90 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Jacob Herskind - Zeefdruk, SAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jacob Herskind (1958) Deens Zeefdruk, SAS - Ingelijst
Afmetingen87.5 x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Carl-Henning Pedersen - Litho: 'Zonder titel' - (nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 385!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens Litho: 'Zonder titel' - (nieuw ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen94 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 385
K.R.H. Sonderborg - ohne Titel kopen? Bied vanaf 250!
K.R.H. Sonderborg (1923-2008) Deens Duits ongetiteld
Afmetingen76.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Hans Meyer Petersen - Cobra werk in nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 75!
Hans Meyer Petersen (1937) Deens Cobra werk in nieuwe lijst
Afmetingen74 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Peter Nagel - Zeefdrukken kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Zeefdrukken
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Carl-Henning Pedersen - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Carl-Henning Pedersen - ☆☆ The Flying man ☆☆ - in prijs verlaagd kopen? Bied vanaf 4250!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens ☆☆ The Flying man ☆☆ - in prijs verlaagd
TechniekGouache
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.250
Mogens Balle - litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens litho - 1967
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Louis Poulsen - Workshop lamp blauw email kopen? Bied vanaf 200!
Louis Poulsen (1874) Deens Workshop lamp blauw email
Afmetingen20 x 35 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdOngemerkt
€ 200
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Bjorn Wiinblad - Nymølle snijplanken kopen? Bied vanaf 250!
Bjorn Wiinblad (1918-2006) Deens Nymølle snijplanken
Afmetingen29 x 20 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 250
Finn Pedersen - Faces kopen? Bied vanaf 2100!
Finn Pedersen (1944-2014) Deens Faces
TechniekAcryl
Afmetingen98 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.100
Peter Nagel - Portrait Louis Armstrong - Trompete - Signierte numm. Original Radierung kopen? Bied vanaf 85!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Trumpeter - Louis Armstrong - Gesigneerde en genummerde originele kleurenets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen63.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Rikke Jacobsen - design kom bloem 'vaasje' kopen? Bied vanaf 50!
Rikke Jacobsen (1975) Deens design kom bloem 'vaasje'
Afmetingen9 x 13 x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Knut & Marianne Hagberg - Achtarmige kandelaar kopen? Bied vanaf 50!
Knut & Marianne Hagberg Deens Achtarmige kandelaar
Afmetingen33 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Sophus Levinsen - La Grande Place de Bruxelles kopen? Bied vanaf 250!
Sophus Levinsen (1869-1943) Deens La Grande Place de Bruxelles
Afmetingen27 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 250
Knut & Marianne Hagberg - 8-armige kandelaar kopen? Bied vanaf 55!
Knut & Marianne Hagberg Deens 8-armige kandelaar
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149