3. items
  5. Land

Denemarken Denemarken

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Deens.

Bjorn Wiinblad - Paard op vaas kopen? Bied vanaf 100!
Bjorn Wiinblad (1918-2006) Deens Paard op vaas
Afmetingen 33 x 30 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Asger Jorn - exhibition poster Kestner Gesellshaft 1973 kopen? Bied vanaf 150!
Asger Jorn (1914-1973) Deens exhibition poster Kestner Gesellshaft 1973
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
€ 150
Poul Esting - Acryl op doek, Caravan kopen? Bied vanaf 80!
Poul Esting (1943) Deens Acryl op doek, Caravan
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Poul Esting - Acryl op doek, Officium kopen? Bied vanaf 80!
Poul Esting (1943) Deens Acryl op doek, Officium
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Allan Skuldbøl - Olieverf op doek, Lille mand med videt vøger - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Allan Skuldbøl (1947) Deens Olieverf op doek, Lille mand med videt vøger - Ingelijst
Afmetingen 102.5 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Alfred Jensen - exhibition poster Kestner Gesellshaft 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Alfred Jensen (1859-1935) Deens exhibition poster Kestner Gesellshaft 1973
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
€ 45
Poul Knudsen - Notenkraker Deens design kopen? Bied vanaf 45!
Poul Knudsen Deens Notenkraker Deens design
Afmetingen 25 x 9.5 x 2.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 29!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd.
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Hans Meyer Petersen - 1991 -11 kopen? Bied vanaf 125!
Hans Meyer Petersen (1937) Deens 1991 -11
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Knabstrup Keramik - Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen kopen? Bied vanaf 20!
Knabstrup Keramik (1997) Deens Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen
Afmetingen 16 x 16 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Carl-Henning Pedersen - Litho: 'Zonder titel' - (nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 310!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens Litho: 'Zonder titel' - (nieuw ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 310
Bodum - Postmodene blauwe kunststof ijsemmer model Oktett kopen? Bied vanaf 10!
Bodum (1944) Zwitsers Deens Postmodene blauwe kunststof ijsemmer model Oktett
Afmetingen 23 x 19 x 19 cm (h x b x d)
€ 10
Peter Nagel - Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski kopen? Bied vanaf 15!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
K.R.H. Sonderborg - Kein Titel kopen? Bied vanaf 200!
K.R.H. Sonderborg (1923-2008) Deens Duits Geen titel
Afmetingen 83 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Carl-Henning Pedersen - onbekend kopen? Bied vanaf 1200!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Poul Esting - Acryl op doek, Franz Schubert Blues kopen? Bied vanaf 80!
Poul Esting (1943) Deens Acryl op doek, Franz Schubert Blues
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Laurids Ionborg - Kandelaar rotan-staal kopen? Bied vanaf 20!
Laurids Ionborg Deens Kandelaar rotan-staal
Afmetingen 35 x 10 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 850 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Knut & Marianne Hagberg - 8-armige kandelaar kopen? Bied vanaf 55!
Knut & Marianne Hagberg Deens 8-armige kandelaar
Afmetingen 33 x 13.5 cm (h x b)
€ 55
Mogens Balle - Litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens Litho - 1967
Techniek Litho
Afmetingen 30.2 x 38.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Marion Askjaer-Veld - "Masker" kopen? Bied vanaf 200!
Marion Askjaer-Veld (1943) Nederlands Deens "Masker"
Afmetingen 15 x 7.5 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 225 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
K.R.H. Sonderborg - Komposition - Tusche und Aquarell kopen? Bied vanaf 999!
K.R.H. Sonderborg (1923-2008) Deens Duits Compositie - inkt en aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 999
Sophus Levinsen - La Grande Place de Bruxelles kopen? Bied vanaf 250!
Sophus Levinsen (1869-1943) Deens La Grande Place de Bruxelles
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 250
Rikke Jacobsen - design kom bloem 'vaasje' kopen? Bied vanaf 50!
Rikke Jacobsen (1975) Deens design kom bloem 'vaasje'
Afmetingen 9 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 50
Peter Nagel - Portrait Louis Armstrong - Trompete - Signierte numm. Original Radierung kopen? Bied vanaf 85!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Trumpeter - Louis Armstrong - Gesigneerde en genummerde originele kleurenets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 63.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Finn Pedersen - Faces kopen? Bied vanaf 2100!
Finn Pedersen (1944-2014) Deens Faces
Techniek Acryl
Afmetingen 98 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.100
Bjorn Wiinblad - Nymølle snijplanken kopen? Bied vanaf 250!
Bjorn Wiinblad (1918-2006) Deens Nymølle snijplanken
Afmetingen 29 x 20 x 1 cm (h x b x d)
€ 250
Louis Poulsen - Workshop lamp blauw email kopen? Bied vanaf 200!
Louis Poulsen (1874) Deens Workshop lamp blauw email
Afmetingen 20 x 35 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 200
Carl-Henning Pedersen - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Peter Nagel - Zeefdrukken kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Zeefdrukken
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hans Meyer Petersen - Cobra werk in nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 75!
Hans Meyer Petersen (1937) Deens Cobra werk in nieuwe lijst
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
K.R.H. Sonderborg - ohne Titel kopen? Bied vanaf 250!
K.R.H. Sonderborg (1923-2008) Deens Duits ongetiteld
Afmetingen 76.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250