3. items
  5. Land

DenemarkenDenemarken

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Deens.

Er worden 22 kunstwerken aangeboden
Per Kirkeby - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 395!
Per Kirkeby - gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMu123

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Meyer Petersen - Prachtig Cobra werk uit 1994 !! kopen? Bied vanaf 50!
Hans Meyer Petersen - Prachtig Cobra werk uit 1994 !!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1994
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Meyer Petersen - Litho: Vintersuite - 1984 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Meyer Petersen - Litho: Vintersuite - 1984Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Finn Pedersen - Gezichten kopen? Bied vanaf 180!
Finn Pedersen - GezichtenTekening / Aquarel

Geplaatst doorPino

TechniekAquarel
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Meyer Petersen - Prachtig werk (Cobra ) uit 1990 !! kopen? Bied vanaf 80!
Hans Meyer Petersen - Prachtig werk (Cobra ) uit 1990 !!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1990
Afmetingen86 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Meyer Petersen - Prachtig werk uit 1990 (Cobra) kopen? Bied vanaf 90!
Hans Meyer Petersen - Prachtig werk uit 1990 (Cobra)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1990
Afmetingen87 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Per Lutken - (1916-1998), asymmetrische glazen schaal, prachtige blauwe kleur kopen? Bied vanaf 65!
Per Lutken - (1916-1998), asymmetrische glazen schaal, prachtige blauwe kleurGlas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen10 cm x 25.5 cm x 19.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!
Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen106 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carl-Henning Pedersen - litho: "Himmellasten" - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Carl-Henning Pedersen - litho: "Himmellasten" - 1988Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Egill Jacobsen - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 295!
Egill Jacobsen - Cobra figuurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKopkoffie

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Carl Forup - Idyllisch landleven kopen? Bied vanaf 495!
Carl Forup - Idyllisch landlevenSchilderij

Geplaatst doorbedi

Jaartal1918
Afmetingen90 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijstSchilderij

Geplaatst doormodernart

Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carl-Henning Pedersen - Litho: 'Himmellasten' - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Carl-Henning Pedersen - Litho: 'Himmellasten' - 1988Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Royal Copenhagen - Meisje in klederdracht kopen? Bied vanaf 75!
Royal Copenhagen - Meisje in klederdrachtGlas / Keramiek

Geplaatst doorWies68

Afmetingen16 cm x 11 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht53 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Royal Copenhagen - Meisje die de poes melk geeft kopen? Bied vanaf 80!
Royal Copenhagen - Meisje die de poes melk geeftGlas / Keramiek

Geplaatst doorWies68

Afmetingen16 cm x 12 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht307 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Royal Copenhagen - Vissersjongen kopen? Bied vanaf 80!
Royal Copenhagen - VissersjongenGlas / Keramiek

Geplaatst doorWies68

Afmetingen19 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht388 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Knud Odde - kleurenets - 2003 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Knud Odde - kleurenets - 2003 - oplage 30 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal2003
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Egill Jacobsen - Cobra kopen? Bied vanaf 275!
Egill Jacobsen - CobraGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carl Frederiksen - havengezicht kopen? Bied vanaf 90!
Carl Frederiksen - havengezichtSchilderij

Geplaatst dooroosterbeek

Afmetingen50 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst