5. Joost Baljeu

Joost Baljeu (1925-1991)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (40 x Favoriet)

Joost BALJEU (Middelburg 1925 - Amsterdam 1991)

Joost Baljeu - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 595!

Joost Baljeu - Zeefdruk: Geometrische compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd29-07-2021 om 19:24

Jaartal1987
Afmetingen42 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst