5. Jaap Kruijff

Jaap Kruijff (1917-2001)

1 aangeboden items / 44 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Jaap Kruijf (1917-2001) zag de lithografische techniek als de ultieme mogelijkheid om zijn artistieke ideeen vorm te geven. In zijn grafiek komen herinneringen aan het oerwoud van zijn jeugd in Indie en olijfbomen van het Italiaanse landschap samen.

Jaap Kruijff - Bomen kopen? Bied vanaf 15!

Jaap Kruijff - Bomen

Geplaatst dooryookoo

Eindtijd27-07-2021 om 22:14

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst