5. Astrid van Leest

Astrid van Leest (1954)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Astrid van LEEST (Roosendaal 1954)

Astrid van Leest - Kleuren ets, Titel, "Chrysant". kopen? Bied vanaf 15!

Astrid van Leest - Kleuren ets, Titel, "Chrysant".

Geplaatst doorduif

Eindtijd05-08-2021 om 20:15

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst