5. Hannes Postma

Hannes Postma (1933)

16 aangeboden items / 158 verkochte items

FA. (30 x Favoriet)

Hannes POSTMA (Haarlem 1933)

Hannes Postma volgde zijn opleiding aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten, Amsterdam en woont en werkt in Amsterdam.

Beeldend kunstenaar Hannes Postma verwierf in de jaren zestig internationale bekendheid met zijn series grote kleuretsen. Tussen 1970 en 1978 maakte hij zijn 'zeeschilderijen'. Dit leidde in 1973 tot de oprichting van de Hoek van Hollandse School. Met enkele oud-leerlingen van de Rotterdamse academie vormde hij een dadaïstisch groepje dat tot doel had kunstzinnige projecten te realiseren waarin de invloed van de meester of de invloed van de kunstgeschiedenis wordt ontmaskerd. In 1978 werd de periode van het zeeschilderij beëindigd en vanaf dat moment vond hij volledig vanzelfsprekend aansluiting bij de Nieuwe Figuratie.

Exposities en prijzen:

Dordrechts Museum, Dordrecht Stedelijk Museum Het Prinsenhof, Delft Galerie Espace, Amsterdam

16 aangeboden items van deze kunstenaar
Hannes Postma - Kleuren litho: Dimension in Landschaft - 1967 kopen? Bied vanaf 45!

Hannes Postma - Kleuren litho: Dimension in Landschaft - 1967

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 55!

Hannes Postma - Ingelijste litho

TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - ingelijste krijttekening op papier: kop - 1983 (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!

Hannes Postma - ingelijste krijttekening op papier: kop - 1983 (netjes ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - Litho "Exercise in H2O" kopen? Bied vanaf 35!

Hannes Postma - Litho "Exercise in H2O"

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen39.8 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971 kopen? Bied vanaf 225!

Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho: Horst Janssen/Hamburg kopen? Bied vanaf 45!

Hannes Postma - Litho: Horst Janssen/Hamburg

TechniekLitho
Afmetingen49 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!

Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hannes Postma - Hannes Postma, Dame met hoed, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!

Hannes Postma - Hannes Postma, Dame met hoed, Kleurenlitho

Geplaatst doorpleuntje

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - ingelijste krijttekening op papier: kop - 1983 (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - De reis van de zwaluw kopen? Bied vanaf 55!

Hannes Postma - De reis van de zwaluw

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Escape from territory - litho - 1968 kopen? Bied vanaf 50!

Hannes Postma - Escape from territory - litho - 1968

Geplaatst doorfwvanhelden

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Dame met wegwaaiende hoed, litho kopen? Bied vanaf 30!

Hannes Postma - Dame met wegwaaiende hoed, litho

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Kleurenlitho: Dame met hoed kopen? Bied vanaf 35!

Hannes Postma - Kleurenlitho: Dame met hoed

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - prent 190: zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Hannes Postma - prent 190: zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1975
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Kleurenlitho: De pijl kopen? Bied vanaf 35!

Hannes Postma - Kleurenlitho: De pijl

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst