Hannes Postma (1933-2020)
  5. Hannes Postma
Hannes Postma (1933-2020)

Hannes Postma (1933-2020)

Kunstschilder, Graficus, Tekenaar

Hannes POSTMA

Graficus

Geboren te Haarlem in 1933.

Overleden te Amsterdam in 2020.

Opleiding:

Hannes Postma volgde zijn opleiding aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten, Amsterdam en woont en werkt in Amsterdam.

Beeldend kunstenaar Hannes Postma verwierf in de jaren zestig internationale bekendheid met zijn series grote kleuretsen. Tussen 1970 en 1978 maakte hij zijn 'zeeschilderijen'. Dit leidde in 1973 tot de oprichting van de Hoek van Hollandse School. Met enkele oud-leerlingen van de Rotterdamse academie vormde hij een dadaïstisch groepje dat tot doel had kunstzinnige projecten te realiseren waarin de invloed van de meester of de invloed van de kunstgeschiedenis wordt ontmaskerd. In 1978 werd de periode van het zeeschilderij beëindigd en vanaf dat moment vond hij volledig vanzelfsprekend aansluiting bij de Nieuwe Figuratie.

Exposities en prijzen:

Dordrechts Museum, Dordrecht Stedelijk Museum Het Prinsenhof, Delft Galerie Espace, Amsterdam

Door: Arthur Brouwers

Aangeboden items
18
Verkochte items
197
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (40 x Favoriet)
18 aangeboden items van deze kunstenaar
Hannes Postma - Olieverf op doek, Lees dit eerst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Lees dit eerst (Zeer groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
Afmetingen150 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Dame met hoed, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!
Hannes Postma - Dame met hoed, KleurenlithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Mom and daughter (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Mom and daughter (Zeer groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Engel kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - EngelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Gevaarlijk spel (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Gevaarlijk spel (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2016
Afmetingen97 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, For the time being (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma - Olieverf op doek, For the time being (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2014
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 1!
Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Zonder titel (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2019
Afmetingen115 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hannes Postma - Ets (zonder titel) kopen? Bied vanaf 25!
Hannes Postma - Ets (zonder titel)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Hannes Postma - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Good Morning, lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen64 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 250!
Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!)Schilderij

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hannes Postma - Litho: dimension in landschaft - 1967 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: dimension in landschaft - 1967Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho: Horst Janssen/Hamburg - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Horst Janssen/Hamburg - 1968Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - LithoGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Hannes Postma

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Hannes Postma? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Hannes Postma. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Hannes Postma en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Hannes Postma te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Hannes Postma!

Volg het aanbod kunst van Hannes Postma te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Hannes Postma te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Hannes Postma instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Hannes Postma kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Hannes Postma!

Waarom via Kunstveiling kunst van Hannes Postma kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Hannes Postma en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Hannes Postma via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Hannes Postma of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Hannes Postma?

Kunst kopen van Hannes Postma begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Hannes Postma, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Hannes Postma. Om meer kans te maken om de Hannes Postma te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Hannes Postma! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.