Martin Engelman (1924-1992)
  5. Martin Engelman
Martin Engelman (1924-1992)

Martin Engelman (1924-1992)

Kunstenaar

Martin ENGELMAN (Hoenkoop 1924 - München 1992)

Schilder, graficus, typograaf

Opleiding: Martin Engelman heeft opleidingen gevolgd aan de Amsterdamse Grafische School, de Middelbare Kunstnijverheidsschool (richting grafische technieken) in Maastricht en aan de kunstacademie van Sankt Gallen (typografie en compositie) in Zwitserland. Martin Engelman heeft onder andere in Engeland, Frankrijk, Italië, de Verenigde Staten en Zwitserland gewerkt.

In Nederland werkte Engelman onder andere samen met Klaas Gubbels. Zijn werk heeft zich ontwikkeld van surrealistisch tot abstract expressionistisch.Hij heeft gedoceerd aan verschillende academies in Duitsland en de Verenigde Staten.

Exposities en prijzen:

Zijn grafische werk was onder andere te zien op de Documenta III te Kassel. Het werk van Engelman bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties. In Nederland zijn onder andere het Museum Boijmans van Beuningen en het Stedelijk Museum Amsterdam in bezit van zijn werk.

Aangeboden items
9
Verkochte items
123
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967 kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martin Engelman - Grote surrealistische kleuren lithografie - gesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Grote surrealistische kleuren lithografie - gesigneerd - oplage 180
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Surrealistische compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Martin Engelman (1924-1992) Abstracte compositie, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martin Engelman - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen70 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martin Engelman - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x55cm / KADER / SIG / 1975 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands FIGUREN / KLEURLITHO / 76x55cm / KADER / SIG / 1975 / PRENT 190
TechniekLitho
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
TechniekLitho
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40

Kunst kopen van Martin Engelman

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Martin Engelman? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Martin Engelman. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Martin Engelman en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Martin Engelman te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Martin Engelman!

Volg het aanbod kunst van Martin Engelman te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Martin Engelman te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Martin Engelman instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Martin Engelman kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Martin Engelman!

Waarom via Kunstveiling kunst van Martin Engelman kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Martin Engelman en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Martin Engelman via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Martin Engelman of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Martin Engelman?

Kunst kopen van Martin Engelman begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Martin Engelman, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Martin Engelman. Om meer kans te maken om de Martin Engelman te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Martin Engelman! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.