5. Frank Ermschel

Frank Ermschel (1957-2010)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Frank ERMSCHEL (1957-2010)

Frank Ermschel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!

Frank Ermschel - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd13-06-2021 om 22:36

Afmetingen97 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst