5. Kor Onclin

Kor Onclin (1918-2003)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Kor ONCLIN (Leeuwarden 1918 - Twello 2003)

Kor Onclin - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!

Kor Onclin - zonder titel

Geplaatst doorleonwever

Eindtijd15-03-2021 om 22:16

Jaartal1992
TechniekAcryl
Afmetingen42 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst