5. Cor de Jong

Cor de Jong (1950)

1 aangeboden items / 165 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Cor de JONG (Rotterdam 1950)

Schilder, graficus.

Opleiding:

De Jong volgde zijn opleiding aan de Vrije Academie in Den Haag.

Woont en werkt in

Cor de Jong houdt er vooral van om direct te werken. Dit hangt samen met het belang van het vormingsproces: tijdens het maken van zijn kunst, laat De Jong graag de ruimte voor gevoelens en elementen die hij zelf niet had verwacht. Zonder vooropgezet idee is het eindresultaat dus altijd een verrassing. In dit proces gebruikt De Jong verschillende technieken, waaronder schuren, plakken, snijden en drukken. Alhoewel zijn werk abstract lijkt, zitten er vaak ook figuratieve elementen in.

Exposities en prijzen:

Het werk van De Jong is geëxposeerd in verschillende Nederlandse steden.

Cor de Jong - Gemengde techniek en collage op papier - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Cor de Jong - Gemengde techniek en collage op papier - Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorKees58

Eindtijd20-06-2021 om 19:06

Jaartal1999
TechniekCollage
Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst