Cor de Jong - Onbekend

Cor de Jong - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
  • Cor de Jong (1950)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1999
Techniek Digitale Print
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 53/160
Nieuwe zeefdruk van Cor de jong
Ok
Binnen België € 8,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20

Cor de Jong (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  25Monaken25
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (2)
65 cm
50 cm