5. Cornelis Kaay

Cornelis Kaay (1905-1979)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Cornelis KAAY (Twisk 1905 - Haarlem 1979)

Cornelis Kaay - Olieverf op doek: Figuren op een dorpsplein kopen? Bied vanaf 1250!

Cornelis Kaay - Olieverf op doek: Figuren op een dorpsplein

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 19:09

Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst