5. Bram Pihl

Bram Pihl (1909-1981)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Bram PIHL (Vlissingen 1909 - Vlissingen 1981)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Bram Pihl - Olieverfschilderij - Abstract [Bouwval] kopen? Bied vanaf 40!

Bram Pihl - Olieverfschilderij - Abstract [Bouwval]

Geplaatst doordot64

Eindtijd31-07-2021 om 19:30

Afmetingen56 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst

Bram Pihl - Aquarel - Fruitstillevens kopen? Bied vanaf 40!

Bram Pihl - Aquarel - Fruitstillevens

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Eindtijd18-07-2021 om 20:37

Jaartal1947
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst