5. Arnout van Gilst

Arnout van Gilst (1898-1981)

2 aangeboden items / 38 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Arnout van GILST (Den Haag 1898 - Bennebroek 1981)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Arnout van Gilst - Boerderij aan landweg. kopen? Bied vanaf 125!

Arnout van Gilst - Boerderij aan landweg.

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd04-08-2021 om 21:18

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Arnout van Gilst - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 50!

Arnout van Gilst - Stilleven met bloemen

Geplaatst doorPisti5

Eindtijd04-04-2021 om 19:31

Afmetingen63 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst