5. Theo Lenartz

Theo Lenartz (1937)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Theo Lenartz (Heerlen 1937)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Theo Lenartz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Theo Lenartz - Zonder titel

Geplaatst doorLexhaemers

Eindtijd25-04-2021 om 22:26

Jaartal1964
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Lenartz - De leeuw van San Marco kopen? Bied vanaf 30!

Theo Lenartz - De leeuw van San Marco

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLexhaemers

Eindtijd25-04-2021 om 22:27

Jaartal1965
TechniekAquarel
Afmetingen28.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst