5. Scheppend Ambacht Limburg

Scheppend Ambacht Limburg

Scheppend Ambacht Limburg

Gene Eggen - Gouache, unicaat (gelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Gouache, unicaat (gelijst)
TechniekGouache
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Henri Schoonbrood - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 200!
Henri Schoonbrood (1898-1972) Liggend naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Gene Eggen - Fraai gestileerde zwart-wit Houtsnede "vrouwelijk naakt" oplage 50 stuks kopen? Bied vanaf 30!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Fraai gestileerde zwart-wit Houtsnede "vrouwelijk naakt" oplage 50 stuks
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen63 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30