5. Scheppend Ambacht Limburg

Scheppend Ambacht Limburg

Scheppend Ambacht Limburg

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Hans Truijen - zeldzaam bord : Blue Sky kopen? Bied vanaf 60!
Hans Truijen - zeldzaam bord : Blue Sky3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorMiles

Jaartal1997
TechniekKeramiek
Afmetingen2 cm x 30.5 cm x 30.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Henri Schoonbrood - Vanitas stilleven kopen? Bied vanaf 400!
Henri Schoonbrood - Vanitas stillevenSchilderij

Geplaatst doorCoachDeKikker

Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Theo Lenartz - Glaskunstwerk kopen? Bied vanaf 800!
Theo Lenartz - GlaskunstwerkGlas / Keramiek

Geplaatst doorPatrickSassen

Jaartal1967
Afmetingen207 cm x 102 cm x 3 cm (h x b x d)
Gewicht30000 g
GesigneerdOngemerkt