| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52.5 x 52.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 2 x 31 x 31 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 71 x 68 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 70 x 85 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45.5 x 45.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 63 x 93 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62 x 59 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |