5. Michael Jepkes

Michael Jepkes (1938)

4 aangeboden items / 36 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Michael JEPKES (Amsterdam 1938)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975 kopen? Bied vanaf 50!

Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michael Jepkes - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 50!

Michael Jepkes - Ets/aquatint

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michael Jepkes - Ets: Ex Libris Aafje - 1983 kopen? Bied vanaf 50!

Michael Jepkes - Ets: Ex Libris Aafje - 1983

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst