5. Sjaak Korsten

Sjaak Korsten (1957)

2 aangeboden items / 28 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Sjaak KORSTEN (Eghel 1957)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Sjaak Korsten - Take me away 51/120 - INGELIJST - 21975 kopen? Bied vanaf 110!

Sjaak Korsten - Take me away 51/120 - INGELIJST - 21975

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 19:03

Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Sjaak Korsten - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 135!

Sjaak Korsten - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd23-07-2021 om 21:20

Jaartal1996
Afmetingen82 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst