5. Willem Janssen

Willem Janssen (1950)

4 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Willem JANSSEN (Stein, 1950)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Willem Janssen - Dagje aan zee II met lijst! kopen? Bied vanaf 125!

Willem Janssen - Dagje aan zee II met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen85 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Willem Janssen - twee dames op het strand kopen? Bied vanaf 100!

Willem Janssen - twee dames op het strand

Geplaatst doorDerijff

Jaartal1990
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Janssen - Dagje aan zee III met lijst! kopen? Bied vanaf 125!

Willem Janssen - Dagje aan zee III met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen88 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Janssen - Dagje aan zee met lijst! kopen? Bied vanaf 125!

Willem Janssen - Dagje aan zee met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst