5. Wim Heesakkers

Wim Heesakkers (1950)

2 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Wim HEESAKKERS

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Wim Heesakkers - You can change time. kopen? Bied vanaf 59!

Wim Heesakkers - You can change time.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd13-04-2021 om 22:21

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Heesakkers - Take me to a higher lever kopen? Bied vanaf 50!

Wim Heesakkers - Take me to a higher lever

Geplaatst doorArtDumay

Eindtijd25-07-2021 om 19:14

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst