5. Gerard Prent

Gerard Prent (1954)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Gerard PRENT (Amsterdam, 1954)

Conceptueel kunstenaar, fotograaf, graficus, installatiekunstenaar, wandschilder, schilder, beeldhouwer

Laatste
kans
Gerard Prent - acryl op board - 1986 kopen? Bied vanaf 495!

Gerard Prent - acryl op board - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 20:12

Jaartal1986
TechniekAcryl
Afmetingen45.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst