5. Jacques Méchin

Jacques Méchin (1890-1969)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jacques MÉCHIN (Herry, 1890- Brussel, 1969)

Jacques Méchin - Route Ponte Di Nava Italië kopen? Bied vanaf 50!

Jacques Méchin - Route Ponte Di Nava Italië

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd30-06-2021 om 22:30

Jaartal1964
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst