5. Jan Roede

Jan Roede (1914-2007)

2 aangeboden items / 78 verkochte items

FA. (62 x Favoriet)

Jan ROËDE (Groningen 1914 - Den Haag 2007)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Roede - Tweelingbroers kopen? Bied vanaf 85!

Jan Roede - Tweelingbroers

Geplaatst doorZuiverKunst

Eindtijd01-08-2021 om 19:27

Afmetingen57.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Roede - zonder titel kopen? Bied vanaf 90!

Jan Roede - zonder titel

Geplaatst doorMarjanIrene

Eindtijd11-04-2021 om 22:41

Jaartal1992
Afmetingen63.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst