5. Henk Kuijpers

Henk Kuijpers (1958)

2 aangeboden items / 147 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Henk KUIJPERS

Schilder, beeldhouwer

Geboren te Reuver in 1958.

Opleiding:

Kuijpers is autodidact.

Woont en werkt in Tegelen.

Al van jongs af aan schilderde Henk Kuijpers graag; echter pas sinds het lijden aan een ernstige ziekte heeft hij er zijn professie van gemaakt. Als inspiratie voor Kuijpers dient vooral het Griekse landschap, waar ook onvoltooide bebouwingen onderdeel van zijn. De pure levensstijl van de Grieken en de natuur die constant in beweging is, spreken hem aan. Door weinig met contouren te werken, geeft Kuijpers zijn landschappen een bepaalde ongrijpbaarheid, een doorzichtigheid. Hij werkt dan ook op basis van herinneringen en fantasieën. Met de kleurencombinaties probeert Kuijpers zowel intensiteit als harmonie te bereiken.

Door: Arthur Brouwers

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Henk Kuijpers - Ireo - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!

Henk Kuijpers - Ireo - Ingelijste zeefdruk

Geplaatst doorArtDumay

Eindtijd08-08-2021 om 20:46

Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Henk Kuijpers - Drogati kopen? Bied vanaf 30!

Henk Kuijpers - Drogati

Geplaatst doorvanbellencolour

Eindtijd22-05-2021 om 21:21

Afmetingen43 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst