5. Pol Mara

Pol Mara (1920-1998)

3 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (37 x Favoriet)

Pol MARA (Antwerpen 1920 - Antwerpen 1998)

Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Pol Mara - portret kopen? Bied vanaf 150!

Pol Mara - portret

Geplaatst dooringvdh

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pol Mara - Study For A Nude kopen? Bied vanaf 1150!

Pol Mara - Study For A Nude

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEatorgeteaten

Jaartal1968
TechniekPotlood
Afmetingen110 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pol Mara - Vrouwelijke aanbidding kopen? Bied vanaf 150!

Pol Mara - Vrouwelijke aanbidding

Geplaatst doorGREVEn

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst