5. Jozef van Raay

Jozef van Raay (1898-1974)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Jozef van RAAY (Bergen op Zoom 1898 - Den Haag 1974)

Jozef van Raay - Twee peurdervissers bij Warmond - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Jozef van Raay - Twee peurdervissers bij Warmond - Ets

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd15-08-2021 om 21:15

TechniekEts
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst