5. Lotti van der Gaag

Lotti van der Gaag (1923-1999)

4 aangeboden items / 50 verkochte items

FA. (61 x Favoriet)

Lotti van der GAAG (Den Haag 1923 - Nieuwegein 1999)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Lotti van der Gaag - Stifttekening, 'Eenheid', 1998 kopen? Bied vanaf 275!

Lotti van der Gaag - Stifttekening, 'Eenheid', 1998

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie_des_Amis

Jaartal1998
TechniekStift
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lotti van der Gaag - Pen/stifttekening, 'Les deux cousines', 1998 kopen? Bied vanaf 275!

Lotti van der Gaag - Pen/stifttekening, 'Les deux cousines', 1998

Tekening / Aquarel

Jaartal1998
TechniekStift
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lotti van der Gaag - gemengde techniek op papier | 'Voulez-vous dancer avec moi?' | 1997 kopen? Bied vanaf 300!

Lotti van der Gaag - gemengde techniek op papier | 'Voulez-vous dancer avec moi?' | 1997

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1997
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen11 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lotti van der Gaag - gemengde techniek op papier | 'Femme papillon' | 1996/97 kopen? Bied vanaf 300!

Lotti van der Gaag - gemengde techniek op papier | 'Femme papillon' | 1996/97

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1996
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen8 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd