3. items
  5. Vanaf 10 euro bieden

Vanaf 10 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 10 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1880/1900 geschilderd portret van een meisje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Omstreeks 1880/1900 geschilderd portret van een meisje - gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 10
Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Harry Karssen - Patroon I kopen? Bied vanaf 10!
Harry Karssen (1933-2004) Nederlands Patroon I
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Mark Brusse - 3 propositions Prent 190 kopen? Bied vanaf 10!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans 3 propositions Prent 190
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Yvonne de Jonge-Melly - 2 leuke surrealistische etsen, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Yvonne de Jonge-Melly (1941) Nederlands 2 leuke surrealistische etsen, gesigneerd en ingelijst
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!
Paul van der Eerden (1954) Nederlands Offsetlitho ik heb zin om te denken
TechniekLitho
Afmetingen65 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Litho zelfPortret kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Litho zelfPortret
TechniekLitho
Afmetingen30.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Martin Rous jr. - Groot "grisaille" olieverf op doek - Abstract A297C - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Martin Rous jr. (1962) Nederlands Groot "grisaille" olieverf op doek - Abstract A297C - gesigneerd
Afmetingen100 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Els Devrieze - Uit de diepten kopen? Bied vanaf 10!
Els Devrieze (1986) Belgisch Uit de diepten
TechniekAcryl
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Heliogravures Hollandse/Vlaamse meesters kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Heliogravures Hollandse/Vlaamse meesters
TechniekHeliogravure
Afmetingen20 x 15 cm (h x b)
€ 10
Els Devrieze - Wild & Free wolf kopen? Bied vanaf 10!
Els Devrieze (1986) Belgisch Wild & Free wolf
TechniekGiclée
Afmetingen43 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Huib Bijl - Poortugaal kopen? Bied vanaf 10!
Huib Bijl (1937-1997) Nederlands Poortugaal
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
André Gailliaerde - Sint Martinuskerk Beveren kopen? Bied vanaf 10!
André Gailliaerde (1913-2012) Belgisch Sint Martinuskerk Beveren
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - naar Scholten kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd naar Scholten
Afmetingen78 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Jan Voerman (jr.) - Paardebloemen en Anemonen&Lelies - Litho's kopen? Bied vanaf 10!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Paardebloemen en Anemonen&Lelies - Litho's
TechniekLitho
Afmetingen27 x 18.5 cm (h x b)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - hoeve met scharrelkippen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd hoeve met scharrelkippen
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - keulse pot kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd keulse pot
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 10
André Gailliaerde - Onze-Lieve-Vrouwekathedraal te Antwerpen kopen? Bied vanaf 10!
André Gailliaerde (1913-2012) Belgisch Onze-Lieve-Vrouwekathedraal te Antwerpen
TechniekLitho
Afmetingen70 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Piet Schopping - Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Piet Schopping (1955) Nederlands Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd
TechniekAcryl
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Val-Saint-Lambert - Val saint lambert - fraaie vaas van VSL kopen? Bied vanaf 10!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Val saint lambert - fraaie vaas van VSL
Afmetingen34 x 11 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1761 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Joseph Mulder - Mont Albaans toren en Waterkeer kopen? Bied vanaf 10!
Joseph Mulder (1658-1718) Nederlands Mont Albaans toren en Waterkeer
TechniekGravure
Afmetingen27.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Elizabeth de Vaal - Gele auto kopen? Bied vanaf 10!
Elizabeth de Vaal (1950) Gele auto
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare kopen? Bied vanaf 10!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Una Assietta Particolare
Afmetingen75 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Afmetingen75 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Afmetingen75 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Richard Smeets - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Richard Smeets (1955) Nederlands zonder titel
Afmetingen40 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Richard Smeets - Molens kopen? Bied vanaf 10!
Richard Smeets (1955) Nederlands Molens
Afmetingen56 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Afmetingen56 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Plateelbakkerij Flora - Sierkan plateel keramiek kopen? Bied vanaf 10!
Plateelbakkerij Flora (1945-1989) Nederlands Sierkan plateel keramiek
Afmetingen19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke tegels - Historisch tafereel/schouwspel rond gracht in oude stad kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Antieke tegels - Historisch tafereel/schouwspel rond gracht in oude stad
Afmetingen53 x 68 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdOngemerkt
€ 10
Paul Overhaus - Branding kopen? Bied vanaf 10!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands Branding
TechniekGouache
Afmetingen45 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Paul Overhaus - zeegezicht kopen? Bied vanaf 10!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands zeegezicht
TechniekGouache
Afmetingen52 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
TechniekGouache
Afmetingen52 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Gerard Strik - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Strik (1960) Nederlands zonder titel
TechniekCollage
Afmetingen198 x 93 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.
Afmetingen90 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 25
4 biedingen
Sietse Smeding - Boy23 kopen? Bied vanaf 10!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Boy23
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Sietse Smeding - Boy 22 kopen? Bied vanaf 10!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Boy 22
Afmetingen65 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gehucht in Brabant. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Gehucht in Brabant.
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - "The Poloplayers" kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd "The Poloplayers"
Afmetingen68 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Niet of onleesbaar gesigneerd - De Schoenmaker - 1850 - Gemonogrammeerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd De Schoenmaker - 1850 - Gemonogrammeerd
Afmetingen42 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
9 biedingen
Jan van Rijsewijk - Patriciërsmolen kopen? Bied vanaf 10!
Jan van Rijsewijk (1954) Nederlands Patriciërsmolen
TechniekEts
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Abdol Motavassel - Grote epreuve d'artiste Lithografie "refugee" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Abdol Motavassel (1957) Nederlands Iraans Grote epreuve d'artiste Lithografie "refugee" - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10