5. Rinus Blomsteel

Rinus Blomsteel (1957)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Rinus BLOMSTEEL (Rotterdam 1957)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Rinus Blomsteel - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 150!

Rinus Blomsteel - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd01-08-2021 om 21:01

Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rinus Blomsteel - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 200!

Rinus Blomsteel - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd05-08-2021 om 21:07

Afmetingen67 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst