5. Pieter Pouwels

Pieter Pouwels (1910-1981)

1 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Kwalificaties: schilder, tekenaar, auteurNationaliteit: NederlandsGeboren te Amsterdam 1910-05-02 en overleden te Blaricum 1981-08-20Biografische gegevens:Werkzame periode 1925 - 1981Opleiding: autodidact Werkzaam in HilversumOnderwerpen: stillevens, portretten, figuurvoorstelling, landschap (als genre)Lid van Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum, Vereniging van Beeldende Kunstenaars (Hilversum) en Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars (Amsterdam)Literatuur: Scheen 1969-1970 , dl. 2, p. 194-195 (als: Pouwels, Pieter)Scharten 1996 , p. 111

Pieter Pouwels - Naakt. Vrouw. kopen? Bied vanaf 59!

Pieter Pouwels - Naakt. Vrouw.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd18-07-2021 om 21:33

Jaartal1959
TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst