5. Johan Hendrik Kaemmerer

Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Johan Hendrik KAEMMERER (Den Haag 1894 - Tegelen 1979)

Johan Hendrik Kaemmerer - C5060, Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 400!

Johan Hendrik Kaemmerer - C5060, Boerderij aan het water

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd24-06-2021 om 20:41

Afmetingen55 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst