5. Haagsche Schetsclub

Haagsche Schetsclub

Haagsche Schetsclub

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Johan Hendrik Kaemmerer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 44!
Johan Hendrik Kaemmerer - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Eindtijd 18-12-2022 om 16:22

Afmetingen84 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Cor Noltee - Paarden kopen? Bied vanaf 1250!
Cor Noltee - PaardenSchilderij

Geplaatst doorLiekedeVries

Eindtijd 23-11-2022 om 21:58

Afmetingen55 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst