5. Jan Cobbaert

Jan Cobbaert (1909-1995)

1 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (55 x Favoriet)

Jan COBBAERT (Heverlee 1909 - Kessel-Lo 1995)

Belgisch

Jan Cobbaert - Prachtige originele litho van Belgische kunstenaar Cobbaert kopen? Bied vanaf 120!

Jan Cobbaert - Prachtige originele litho van Belgische kunstenaar Cobbaert

Geplaatst doorJohudales

Eindtijd10-08-2021 om 21:56

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst