5. Max Ernst

Max Ernst (1891-1976)

11 aangeboden items / 108 verkochte items

FA. (36 x Favoriet)

Max ERNST (Brühl 1891 - Parijs 1976)

Max Ernst was een Zwitserse schilder en beeldhouwer. Hij studeerde enige tijd kunstgeschiedenis aan de Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn. Hij kreeg schilderonderwijs van zijn vader en was verder autodidact. Ernst was een surrealistische kunstenaar die met veel andere kunstenaars, waaronder Paul Klee, Marchel Duchamp en Marc Chagall, contact had. Met onder andere Hans Arp vormde hij na de Eerste Wereldoorlog de Keulse Dadagroepering Zentrale W/3. Terug in Parijs werkte hij samen met Joan Mirò aan de decors van het bekende Ballets Russes van Serge Diaghilev. In de kunstenaarsgemeenschap van de Montparnasse speelde Ernst een belangrijke rol in het ontstaan van het surrealisme. Vanaf 1934 ging hij ook beelden maken. Hij maakte gebruik van verschillende technieken als collage, grattage, dripping, frottage en assemblage.

Zwitsers

11 aangeboden items van deze kunstenaar
Max Ernst - Kunstboek met kleurenlitho, 1976 kopen? Bied vanaf 75!

Max Ernst - Kunstboek met kleurenlitho, 1976

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1976
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)

Max Ernst - Max Ernst Spies Leppien Werkverzeichnis Graphik kopen? Bied vanaf 339!

Max Ernst - Max Ernst Spies Leppien Werkverzeichnis Graphik

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMoritzchen

VerzendingInternationaal

Max Ernst - VOGELSCHEUCHEN - Histoire Naturelle 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972 kopen? Bied vanaf 52!

Max Ernst - VOGELSCHEUCHEN - Histoire Naturelle 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Max Ernst - - NARBEN - Histoire Naturelle 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972 kopen? Bied vanaf 52!

Max Ernst - - NARBEN - Histoire Naturelle 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Max Ernst - Ein KURZER BLICK - Histoire Naturelle 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE kopen? Bied vanaf 48!

Max Ernst - Ein KURZER BLICK - Histoire Naturelle 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Jaartal1926
Max Ernst - Er wird weit von hier niederfallen - HISTOIRE NATURELLE 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE &ac kopen? Bied vanaf 48!

Max Ernst - Er wird weit von hier niederfallen - HISTOIRE NATURELLE 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE &ac

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Max Ernst - Unikat - Originale dreidimensionale Collage, von Max Ernst und Dorothea Tanning kopen? Bied vanaf 3990!

Max Ernst - Unikat - Originale dreidimensionale Collage, von Max Ernst und Dorothea Tanning

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Max Ernst - Surprises du Hasard, "Ecritures"; originale Lithographie von 1971, handsigniert kopen? Bied vanaf 290!

Max Ernst - Surprises du Hasard, "Ecritures"; originale Lithographie von 1971, handsigniert

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

Max Ernst - Das GEIMPFTE BROT - Histoire Naturelle 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972 kopen? Bied vanaf 52!

Max Ernst - Das GEIMPFTE BROT - Histoire Naturelle 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Max Ernst - - FALSCHE STELLUNG - HISTOIRE NATURELLE 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972 kopen? Bied vanaf 52!

Max Ernst - - FALSCHE STELLUNG - HISTOIRE NATURELLE 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Max Ernst - TRITT EIN IN DIE KONTINENTE - HISTOIRE NATURELLE 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972 kopen? Bied vanaf 52!

Max Ernst - TRITT EIN IN DIE KONTINENTE - HISTOIRE NATURELLE 1926 - FROTTAGE in EDELDRUCK durch HATJE 1972

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal