5. Milou Hermus

Milou Hermus (1947-2021)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Milou HERMUS (Dordrecht 1947 - 2021)

Milou Hermus - kleurrijke litho 'ode aan de Grutto' kopen? Bied vanaf 100!

Milou Hermus - kleurrijke litho 'ode aan de Grutto'

Geplaatst doortvooster

Eindtijd18-06-2021 om 21:51

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst