5. Cees Dolk

Cees Dolk (1949-2016)

1 aangeboden items / 275 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Cees DOLK (Rotterdam 1949 - Utrecht 2016)

Cees Dolk - kleurenzeefdruk | 'Engel 384' | Printers proof kopen? Bied vanaf 65!

Cees Dolk - kleurenzeefdruk | 'Engel 384' | Printers proof

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd08-08-2021 om 21:56

Afmetingen51 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout