5. Jan A. Louwers

Jan A. Louwers (1915-1991)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan A. LOUWERS (Stratum 1915 - Geldrop 1991)

Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 160!

Jan A. Louwers - Bloemstilleven

Geplaatst doorMartha

Eindtijd18-03-2021 om 22:46

Jaartal1951
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst