5. Oleg Kuvaev

Oleg Kuvaev (1967)

4 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)
4 aangeboden items van deze kunstenaar

Oleg Kuvaev - Biker kopen? Bied vanaf 300!

Oleg Kuvaev - Biker

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Oleg Kuvaev - Mädchen kopen? Bied vanaf 300!

Oleg Kuvaev - Mädchen

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Oleg Kuvaev - Trompettist kopen? Bied vanaf 130!

Oleg Kuvaev - Trompettist

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Oleg Kuvaev - Akt Frau kopen? Bied vanaf 240!

Oleg Kuvaev - Akt Frau

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam