3. items
  5. Land

IsraëlIsraël

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Israëlisch.

Er worden 19 kunstwerken aangeboden
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to peace kopen? Bied vanaf 199!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to peaceGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2003
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!
Oleg Kuvaev - ScheinPferdTekening / Aquarel

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1994
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace kopen? Bied vanaf 200!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to WorldpeaceGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2003
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
David Rakia - Zonder titel - Litho kopen? Bied vanaf 50!
David Rakia - Zonder titel - LithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

David Leviathan - Vrijend paar / mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
David Leviathan - Vrijend paar / mooi ingelijstSchilderij

Geplaatst doorpief55

Afmetingen88.5 cm x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Tobiasse - Cantique des Cantiques kopen? Bied vanaf 155!
Theo Tobiasse - Cantique des CantiquesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: In de synagoge kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse - Litho: In de synagogeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Een joodse marskramer in New York kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse - Litho: Een joodse marskramer in New YorkGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nissim Men - City portrait of Amsterdam kopen? Bied vanaf 150!
Nissim Men - City portrait of AmsterdamFotografie

Geplaatst doorSolosa

TechniekDigitale Print
Afmetingen26 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Menashe Kadishman - Pentekening voor kunstcriticus Frans Duister kopen? Bied vanaf 85!
Menashe Kadishman - Pentekening voor kunstcriticus Frans DuisterKunstboeken

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1988
TechniekSoftcover
Afmetingen25 cm x 28 cm (h x b)
Menashe Kadishman - Portret kunstcriticus Frans Duister jaren 80 kopen? Bied vanaf 125!
Menashe Kadishman - Portret kunstcriticus Frans Duister jaren 80Tekening / Aquarel

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekPotlood
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Joden verjaagd uit Moskou kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse - Litho: Joden verjaagd uit MoskouGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Verhaal van Meor Hagola - licht van ballingschap kopen? Bied vanaf 200!
Theo Tobiasse - Litho: Verhaal van Meor Hagola - licht van ballingschapGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Exodus kopen? Bied vanaf 200!
Theo Tobiasse - Litho: ExodusGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ron Arad - Aluminium kast, Reinventing the Wheel (2000) door Hidden kopen? Bied vanaf 5000!
Ron Arad - Aluminium kast, Reinventing the Wheel (2000) door HiddenDesign

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
Afmetingen130 cm x 130 cm x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir - Ain't heavyGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal2001
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henia Eizenberg - Krijttekening, Gevouwen vlak ruimte V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henia Eizenberg - Krijttekening, Gevouwen vlak ruimte V - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51 cm x 64.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst