Yaacov Agam - catalogus AGAM by Frank Popper

Yaacov Agam - catalogus AGAM by Frank Popper kopen? Bied vanaf 75!
Yaacov Agam - catalogus AGAM by Frank Popper kopen? Bied vanaf 75!Yaacov Agam - catalogus AGAM by Frank Popper kopen? Bied vanaf 75!
  • Yaacov Agam (1928)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1976
Techniek Hardcover
Onderwerp Oeuvrecatalogus
Afmetingen 28 x 30 cm (h x b)
Pagina's 354
prachtige Engelstalige catalogus in klwur uitgegeven in New York en va tekst voorzien door Frank Popper.
bevat ondermeer uitklapbare prenten en wat het zo bijzonder maakt

een tekening van een vrouwengezicht To Linda opgedragen en gesigneerd
keurig in boekenkast bewaard
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Yaacov Agam (1928)

Israëlisch Israëlisch Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  alyna
89 verkochte items
Alle items (1)
30 cm
28 cm