5. Maria Megens

Maria Megens (1952)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Maria MEGENS (1952)

Maria Megens - Toscane - Nr. 86 kopen? Bied vanaf 65!

Maria Megens - Toscane - Nr. 86

Geplaatst doorKees58

Eindtijd30-05-2021 om 20:03

Jaartal1999
TechniekOffset
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst