5. Wil van Dinther

Wil van Dinther (1917-1997)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Wil (Wilhelmus Petrus Marie) van Dinther werd op 7 november 1917 te Oss geboren en overleed te Amsterdam op 27 april 1997. Van Dinther was een leerling van de Akademie ?Kunstuitoefening? in ARNHEM en van de Rijksacademie Amsterdam. Woonde voornamelijk in Amsterdam, maar heeft ook veel in het buitenland geschilderd.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Wil van Dinther - gele rozen kopen? Bied vanaf 100!

Wil van Dinther - gele rozen

Geplaatst doorMvanOs

Eindtijd15-07-2021 om 21:03

TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wil van Dinther - bloemen in witte koffiekan kopen? Bied vanaf 100!

Wil van Dinther - bloemen in witte koffiekan

Geplaatst doorMvanOs

Eindtijd15-07-2021 om 21:06

TechniekAcryl
Afmetingen82 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst