5. Han van Meegeren

Han van Meegeren (1889-1947)

3 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)

Han van Meegeren, de grote meestervervalser van oude schilderijen. (1889 - 1947)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Han van Meegeren - Duinen - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Han van Meegeren - Duinen - Lithografie, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han van Meegeren - Winterkraai kopen? Bied vanaf 50!

Han van Meegeren - Winterkraai

Geplaatst doorAbrumax

TechniekLitho
Afmetingen99 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han van Meegeren - Drieluik, Bijbelse voorstelling kopen? Bied vanaf 450!

Han van Meegeren - Drieluik, Bijbelse voorstelling

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

TechniekPotlood
Afmetingen27 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst