5. Willy Bleys

Willy Bleys (1909-1978)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Willy BLEYS (Amsterdam 1909-1978)

Willy Bleys - Portret kopen? Bied vanaf 75!

Willy Bleys - Portret

Geplaatst doorMartha

Eindtijd17-03-2021 om 19:50

Jaartal1963
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst