5. Willem den Ouden

Willem den Ouden (1928)

5 aangeboden items / 109 verkochte items

FA. (66 x Favoriet)

Willem den OUDEN (Haarlem 1928)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Willem den Ouden - Litho kopen? Bied vanaf 100!

Willem den Ouden - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem den Ouden - rivierlandschap kopen? Bied vanaf 140!

Willem den Ouden - rivierlandschap

Geplaatst doorDDC

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Willem den Ouden - Uiterwaarden vanaf de dijk. kopen? Bied vanaf 75!

Willem den Ouden - Uiterwaarden vanaf de dijk.

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem den Ouden - In de uiterwaarden kopen? Bied vanaf 75!

Willem den Ouden - In de uiterwaarden

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem den Ouden - Waaloever kopen? Bied vanaf 75!

Willem den Ouden - Waaloever

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst