5. Cor Bouter

Cor Bouter (1888-1966)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Cor BOUTER woonde en werkte in Den Haag. Hij is een bekend schilder van in- en exterieurs met figuren in de stijl van de Haagse School schilders, zoals Bernardus Johannes Blommers en Jozef Israels. Daarnaast schilderde Cor Bouter stadsgezichten in de trant van Klinkenberg. Ook was hij een bekend landschapschilder. Veel van zijn werk werd verkocht in Amerika en Canada, dikwijls onder het pseudoniem: C. Hendriks, C. Verschuur of C. Willems.

Cor Bouter - C4909, Polderlandschap met koeien en boerin kopen? Bied vanaf 1500!

Cor Bouter - C4909, Polderlandschap met koeien en boerin

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd21-02-2021 om 20:09

Afmetingen79.5 cm x 118.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst