5. Berend Pasman

Berend Pasman (1934-1996)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Berend Pasman - Zeilboten in haven | Olieverfschilderij (in baklijst) kopen? Bied vanaf 125!

Berend Pasman - Zeilboten in haven | Olieverfschilderij (in baklijst)

Geplaatst doortakamine

Eindtijd01-08-2021 om 16:33

Afmetingen65.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst